Hakkımızda

Türkiye’de tekstil üretiminin kalbi olan Bursa’da, son birkaç yıl içerisinde faaliyetlerine başlayan Nesfa, tekstil ve girişimcilik kültüründen gelen genç ekibiyle kumaş sektöründe kendisine yer edinmiştir. Çeşitli örgü tiplerinde ağırlıklı olarak pamuk, polyester, viskon ve elastan iplikler kullanarak hazırladığı koleksiyonlarını müşterilerinin beğenilerine sunan NESFA, bunun yanı sıra müşterilerinin özel taleplerine ilişkin çalışmalar da yapmaktadır.

2025 Yılının sonunda Türkiye’de hazır giyim sanayisinin bilindik kumaş tedarikçilerinden biri olmak vizyonuyla yola çıkan NESFA, yerli kumaş üretiminin gücünü ve kalitesini yabancı pazarlarla buluşturmayı da kendisine amaç edinmiştir.

nesfa
nesfa

Güvenilir ithalat ortağı olan NESFA, müşterilerinin kalite ve niş kumaş ihtiyaçlarını karşılayarak konfeksiyon sektörünün uluslararası hammadde ve bitmiş ürün hareketine katkıda bulunmaktadır.

Covid-19 sürecinde yavaşlayan tekstil sektörüne rağmen kararlılıkla büyümesini sürdüren NESFA, genç ekibiyle geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Ağırlıklı olarak İspanya, İtalya ve Portekiz olmak üzere çeşitli AB ülkelerinde, Rusya, Afrika ve Güney Amerika ‘da bulunan müşteri portföyünü genişletmek ve mevcut portföyüyle ticari ilişkilerini kuvvetlendirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaynak portföyünde bulundurduğu güçlü ve tecrübeli fason üretim tesisleriyle her türlü kumaş ve konfeksiyon ihtiyacına insan sağlığını tehdit etmeyen hammaddeler ile cevap verme kabiliyetine sahiptir. Küçük ve orta ölçekli Avrupalı hazır giyim üreticilerinin