Dış Ticaret Hizmetleri

Avrupa, Afrika, Arap yarımadası ve Kuzey / Güney Amerika ‘da bulunan iş bağlantılarımız sayesinde geniş bir pazarlama alanına sahibiz.

Söz konusu alanda, kendi ürünlerimizi müşterilerimize sunarken, farklı kumaş üreticilerinin ürünleri ile sunum birleşimleri yapıyor, dış ticaret konusunda farklı firmalara da pazarlama desteği veriyoruz.

nesfa

Dokuma Kumaş Üretimi ve Tedariği

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmek için sezon eğilimlerini takip eder, yetenekli desinatörlerimizin hazırlamış oldukları muhtelif desenleri (çizgili, pötikare, ekose, puanlı, kazayağı, baskılı gibi) kullanırız.

Özellikle polyester, pamuk, viskoz, keten, melanj ve elastan olmak üzere 1. sınıf iplikler kullanarak yoğunlukla krep, double, vual, poplin, gabardin, viskon, bengalin, filafil, oxford ve panama olmak üzere farklı örgü tiplerinde kumaşlar üretir ve bu kumaşları müşterilerimizin beğenilerine sunarız.

Bunun yanı sıra, müşterilerimizden gelen özel desen taleplerine de cevap verebilmekteyiz. Şardon, gofre, merserize, krinkl, gaze gibi bir çok işlem için sağlık standartları sertifikalarına sahip entegre boyahanelerden dış hizmet alımı yapabiliyor olmamız sayesinde global ihtiyaçlara da cevap verebilmekteyiz.

Kendi üretim grubumuza dahil olmayan çeşitli kumaşları farklı iş ortaklarından uygun fiyatlar ve yüksek kalite değerleriyle tedarik edebilmemiz sayesinde her zaman aranan bir tedarikçi fonksiyonu da sunuyoruz.

nesfa
nesfa

Modelistlik / Stilistlik hizmetleri

Moda sektöründeki yenilikleri yakından takip eden tasarım ekibimizle kendi kadın giyim markamız Schapshik® için ürettiğimiz tasarımların yanı sıra, özellikle bebek & çocuk ve kadın giyim üreticilerine olmak üzere muhtelif yerel firmalara da tasarım desteği vermekte, özgün koleksiyonlar hazırlamaktayız.
nesfa
nesfa

Fason Tekstil Üretimi

Kendi markamız olan Schapshik® ürünlerinin üretimleri için anlaşmış olduğumuz, sosyal uygunlukları ve kalite yeterlilikleri denetlenmiş ve sağlıklı üretim için onaylanmış olan yerel dikim atölye ağımız mevcuttur ve bu ağı müşterilerimizin üretim talepleri için de kullanmaktayız.

Profesyonel kalitede niş ürünlerin dikimlerini kumaştan pakete kadar sağlayabiliyor ve ihracat kalitesinde müşterilerimize sunabiliyoruz.