nesfa

Dokuma Kumaş Üretimi ve Tedariği

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmek için sezon eğilimlerini takip eder, yetenekli desinatörlerimizin hazırlamış oldukları muhtelif desenleri (çizgili, pötikare, ekose, puanlı, kazayağı, baskılı gibi) kullanırız.

Özellikle polyester, pamuk, viskoz, keten, melanj ve elastan olmak üzere 1. sınıf iplikler kullanarak yoğunlukla krep, double, vual, poplin, gabardin, viskon, bengalin, filafil, oxford ve panama olmak üzere farklı örgü tiplerinde kumaşlar üretir ve bu kumaşları müşterilerimizin beğenilerine sunarız.

Bunun yanı sıra, müşterilerimizden gelen özel desen taleplerine de cevap verebilmekteyiz. Şardon, gofre, merserize, krinkl, gaze gibi bir çok işlem için sağlık standartları sertifikalarına sahip entegre boyahanelerden dış hizmet alımı yapabiliyor olmamız sayesinde global ihtiyaçlara da cevap verebilmekteyiz.

Kendi üretim grubumuza dahil olmayan çeşitli kumaşları farklı iş ortaklarından uygun fiyatlar ve yüksek kalite değerleriyle tedarik edebilmemiz sayesinde her zaman aranan bir tedarikçi fonksiyonu da sunuyoruz.